South Media Forum / Південний Медіа Форум 2019

South Media Forum / Південний Медіа Форум 2019

У четвер, 12 грудня, в Миколаєві пройшов Південний Медіа Форум, організований громадською організацією «Миколаївщина - надійний партнер» і Миколаївською міською радою.

Мета форуму - розвиток медіаграмотності серед журналістів і власників ЗМІ південного регіону України. У форумі взяли участь близько 250 осіб, серед яких журналісти, редактори, аналітики, політтехнологи, власники медіабізнесу та блогери з Миколаєва, Херсона, Одеси, Львова та Києва.
26 квітня 2016 року відбувся бізнес-форум «Миколаїв-Батумі». В заході взяли участь представники влади, бізнесу, дипломатичного корпусу. В рамках Форуму презентували інвестиційний клімат Миколаївщини та Батумі.  Також було представлено туристичний потенціал Аджарії, Миколаївської області та м. Миколаїв.
У другій частині заходу пройшли двосторонні ділові зустрічі між представниками аджарських і українських компаній (В2В). В ході Форуму «Миколаїв-Батумі» підписано Меморандум про співпрацю між Адміністрацією морських портів України та  Батумським морським портом. В рамках Меморандуму, сторони домовилися обмінюватися досвідом з питань стратегічного планування розвитку портів та залучення інвестицій.
© 2019 Інвестиційний форум "Миколаївщина – надійний партнер"