Тренінг «Взаємодія в громаді»

 Комунікація влади і містян: 20 червня в Миколаєві пройшов тренінг «Взаємодія в громаді»

Інструменти комунікації влади і громадянського суспільства, механізми впливу на владу, процедури відкликання місцевих депутатів - ці та багато інших актуальних тем розглянули 20 червня на тренінгу «Взаємодія в суспільстві».

Тренінг зібрав зовсім різних людей: активістів і громадських діячів, представників влади та бізнесменів.

«Тут зібралися всі ті, хто зацікавлений у розвитку Миколаєва. Ми не випадково обрали саме цю тему. Переконані, що рівень комунікації можна і потрібно покращувати. Часто через неможливість або небажання слухати і розуміти один одного виникають конфлікти і нерозуміння. Це одна з причин, чому не завжди реалізовуються проекти, запропоновані громадськістю, і чому не завжди влада чує містян, чому зростає невдоволення в суспільстві. Хотілося б в неформальній обстановці розібрати всі тонкощі і обговорити механізми співпраці. Упевнений, що, ті знання, які сьогодні отримав кожен з учасників тренінгу, стануть корисними, а головне - ідеї стануть діями», - сказав керівник ГО «Миколаївщина - надійний партнер» Олег Соколик.

Більше 4 годин учасники разом з відомим тренером, головою правління ГО «Центр громадських ініціатив - ЦЕГРІН» Віталій Загайний працювали в групах, шукали рішення, обговорювали нові ідеї та проекти, які можна реалізувати в місті.

«Більше ніж за 20 років громадської діяльності я накопичив хороший досвід, є можливість їздити по багатьом містам, бачити, як розвивається громадянське суспільство в цілому по країні і ділиться цими напрацюваннями, знаннями. Сьогодні ми розглянули практичні кейси, порівняли досвід різних міст», - сказав Віталій Загайний.

Тренер відзначив, що не перший раз в Миколаєві, приїхав на запрошення громадської організації «Миколаївщина - надійний партнер».

Відзначимо, що тренінг був безкоштовним, в ньому могли взяти участь всі бажаючі. По завершенню всі учасники отримали сертифікати.

«Перш за все, такі тренінги - це не тільки новий досвід, знання, контакти, а й мотивація. Мотивація змінювати наше місто на краще. Вдячний організаторам. Таких заходів, які об'єднують абсолютно різних людей і стимулюють на спільні корисні дії повинно бути більше», - розповів учасник тренінгу, президент спортивної федерації «ИФИТ» Віталій Волков.

В рамках тренінгу керівники громадських організацій Олег Соколик і Віталій Загайний підписали Меморандум про співпрацю.

«Це перший захід в такому форматі, організований нами, але точно не останній. У планах нові спікери, тренінги, «круглі столи», дискусії та обговорення. Громадянське суспільство - це активні дії кожного з нас, тільки так можна змінити майбутнє», - зазначив Олег Соколик.

© 2019 Інвестиційний форум "Миколаївщина – надійний партнер"